Єдине повне сонячне затемнення у 2020. Фото, що вселяють трепет

Єдине повне сонячне затемнення 2020 року відбулось в понеділок, 14 грудня. Деякі щасливці з південної півкулі світу стали свідками того, що NASA описує як «одну з найбільш вражаючих пам’яток природи».

Повне сонячне затемнення відбувається, коли місяць повністю закриває сонце і кидає тінь на Землю, створюючи тимчасову темряву в середині дня. Спостерігачі цього затемнення можуть бачити лише атмосферу Сонця (або корону), яка виглядає як кільце світла.

За даними NASA, цьогорічне шоу розпочалось сьогодні, 14 грудня, о 16:40 за українським часом. На жаль, мало хто в усьому світі зміг за ним спостерігати, оскільки так званий «шлях цілісності» було видно лише у частинах Південної Америки, від Сааведри (Чилі) до Саліна-дель-Ехе (Аргентина). Повне затемнення тривало трохи більше, ніж 2 хвилини.

Якщо ви не дивились подію в трансляції, не хвилюйтесь. Зараз ви все побачите.

Наступне повне сонячне затемнення відбудеться в грудні 2021 року (в Антарктиді), потім Індонезії та Австралії (квітень 2023 року), США та Канаді (квітень 2024 року), Південній Європі та Гренландії (серпень 2026 року), а також у частині Північної Африки та Близького Сходу (серпень 2027 року).

Також читайте

Бензинові та електричні автомобілі позмагались у швидкості

Цими днями автомобільні журналісти провели два заїзди у форматі драґ-рейсинг. Бензинові та електричні автомобілі позмагались у наборі швидкості. Перше змагання провели автомобільні знавці з Туреччини. У ньому взяли участь шість автомобілів: електромобілі Tesla Model S P85D/P90D/P100D та Porsche Taycan та бензинові Audi RS6 Avant, Porsche 911 Turbo Cabriolet. Змагання показали, що швидкий старт не обов’язково […]

Microsoft планує «омолодити вигляд Windows»

Іншими словами, Microsoft хоче сказати, що «Windows повертається». Не те, щоб найпопулярніша комп’ютерна операційна система кудись зникала, просто Microsoft планує «масштабно омолодити вигляд Windows». Про це свідчить список вакансій, опублікований нещодавно корпорацією «дрібном’якеньких», серед яких роль інженера програмного забезпечення в команді Windows Core User Experiences. Ось що сказано в повідомленні: «У цій команді ви будете […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *